Destek Hattı:

0 532 601 01 87

HİZMET DETAY

İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası

KOBİ PAKET SİGORTASI

Günümüzün rekabetçi koşullarında işinizi daha da geliştirmenin, işletmenizin değerini korumanın güçlüklerini iyi biliyoruz. Hâlihazırda çok zorlayıcı olan iş dünyasında beklenmedik olaylarla sahip olduklarınızı da bir anda kaybedebilirsiniz. Peki, verdiğiniz tüm emeklerin yok olmasını göze alabilir misiniz? 

İŞ YERİ PAKET SİGORTASI

İş yerinde güvenle ve huzurla çalışmak iş yeri paket sigortası yaptırmakla mümkün. Bu ürün iş yeri binanızı, camlarınızı ve diğer tüm muhteviyatınızı koruma altına alarak iş yerinizde oluşabilecek hasarı güvence altına alır. İş yeri Paket Sigortası yangın, su baskını, taşıt çarpması, hırsızlık, cam kırılması ve daha pek çok riske karşı iş yeriniz için en geniş güvenceyi sunar. 

OTEL PAKET SİGORTASI

Otelinizin hizmet kalitesini yükseltmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çok çalıştığınızı biliyoruz. Tüm bu uğraşlarınızın, öngörülemeyen riskler yüzünden bir anda yok olmasını istemediğinizi de… Gelin, siz de Otel Paket Sigortası yaptırın, sektörün ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı teminatlar ile otelinizi güvence altına alın! 

 

AKARYAKIT İSTASYONU PAKET SİGORTASI

Yangın Sigortaları Genel Şartları ve klozları esaslarınca, aksi kararlaştırılmadıkça bu sigortayla aşağıdaki teminatlar sağlanmaktadır. 
 

ORTAK YERLER SİGORTA POLİÇESİ

Ortak yaşam alanlarında her gün birbirinden farklı birçok riskle karşı karşıya kalıyoruz. Bu da yöneticilere ortak alanların güvenliği açısından önemli sorumluluklar yüklüyor. Site/apartman yöneticilerinin sorumluluklarını paylaşmak için özel olarak geliştirdiği Ortak Alan Sigortası ile tüm sakinleri toplu yaşam alanlarında kapsamlı teminatlarla güvence altına alıyor. 

 

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.