Destek Hattı:

0 532 601 01 87

HİZMET DETAY

Araç Sigortası

Araç Sigortası

GENİŞLETİLMİŞ KASKO POLİÇESİ

Genişletilmiş Kasko Poliçesi ile aracınızı, kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın. Genişletilmiş Kasko Poliçesi ile çok kapsamlı güvenceler sunuyor. 

 

PERT ARAÇ GENİŞLETİLMİŞ KASKO POLİÇESİ

Pert Kasko ürünü güvenli sürüşe uygun şekilde onarılmış Pert aracınızın kaskosunu yapan bir üründür. 

 

KASKOSUZA KASKO DAR KAPSAMLI KASKO

“Ben fazla trafiğe çıkmam, çıksam da dikkatli kullanırım, aracımı kolay kolay çarpmam” diyen sigortalılar için son derece uygun fiyatlarla kasko poliçesi sunuyoruz.

 

DAR KAPSAMLI KASKO POLİÇESİ

Dar Kapsamlı Kasko Poliçesi kapsamında, “Ben fazla trafiğe çıkmam, çıksam da dikkatli kullanırım, aracımı kolay kolay çarpmam” diyen sigortalılar için, son derece uygun fiyatlarla kasko poliçesi sunuyoruz. Bu teminat kapsamında sigortalı aracın yanması, çalınması, grev, lokavt, halk hareketleri, terör, deprem ve diğer doğal afetler, sel ve su baskını sebepleri ile uğrayacağı hasarlar sigorta edilir. 

 

KARAYOLLARI ZORUNLU MALİ SORUMLULUK (TRAFİK) SİGORTASI

Motorlu bir aracın karayolunda işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümü veya yaralanması veya bir şeyin zarara uğraması durumunda, o aracı işletenin zarar verdiği üçüncü kişilere karşı olan sorumluluğunu belli limitler içinde karşılayan ve yasa tarafından yaptırılması zorunlu kılınmış bir sorumluluk sigortasıdır. 

 

KARAYOLU YOLCU TAŞIMACILIĞI ZORUNLU KOLTUK FERDİ KAZA SİGORTASI

Bu sigorta, yurt içi ve uluslararası yolcu taşımacılığı kapsamında seyahat eden yolcuları, sürücüleri ve yardımcılarını, taşımacılık hizmetinin başlangıcından bitimine kadar geçen seyahat süresi içinde, duraklamalar da dâhil olmak üzere maruz kalacakları her türlü kazaların neticelerine karşı aşağıdaki şartlar çerçevesinde teminat altına alır. Poliçede kayıtlı taşımacının, 10.07.2003 tarih ve 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu’na istinaden verilen taşımacı yetki belgesine sahip olması; yolcu taşımacılığının zorunlu haller hariç, bu kanun hükümleri çerçevesinde yapılması ve taşımanın yapıldığı aracın poliçede kayıtlı olması zorunludur.

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.