Destek Hattı:

0 532 601 01 87

HİZMET DETAY

Mühendislik

Mühendislik

İNŞAAT TÜM RİSKLER

Büyük bir istek ve coşkuyla başlanan inşaat işleri aynı zamanda pek çok riski de barındıran uzun süreçlerdir. İnşaatlarınızı işe başladığınız günün coşkusu ve isteğiyle tamamlamak istiyorsanız bu Sigorta, size çok geniş kapsamlı bir güvence sunuyor. 

 

MONTAJ TÜM RİSKLER

Montaj Tüm Riskler Sigortası, tek poliçede pek çok sigorta çeşidini toplayarak daha ekonomik ve takibi daha kolay bir çözüm sunar. 

 

MAKİNE KIRILMASI SİGORTASI

Fabrikaların, işletmelerin vazgeçilmez unsurları makinelerdir. Sanayi üretiminin en önemli değerleri olan makinelerin kullanımı, korunması çok önemlidir. Ancak olumsuz gelişmeler sonucu üretimin aksamaması için güvenceler de gerekir. 

 

ELEKTRONİK CİHAZ SİGORTASI

Günümüz iş yerlerinde elektronik cihazlar olmadan çalışmak, üretim yapmak artık imkansız! Bu Sigorta her biri çok yüksek ödemelerle edinilen bu cihazları, çalışmalarınızın kesintisiz sürmesi için güvence altına alıyor. 

 

DOĞAL GAZ PAKET SİGORTASI

Yeni bir dönem başlatan Bu Sigorta Paketi , evlerin, iş yerlerinin doğal gaz iç tesisatı proje yapım/dönüşüm montaj hizmetlerinde meydana gelebilecek risklere de güvence getiriyor, sigortalısının yanında oluyor. 

 

 

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.